CERERE DE OFERTĂ servicii de catering

CERERE DE OFERTĂ servicii de catering

Școala de Jurnalism din Moldova solicită oferte de prețuri pentru servicii de catering.

Descriere generală: Școala de Jurnalism din Moldova (ȘJM), organizație non-profit, orientată spre instruiri în domeniul mass-media, înregistrată ca entitate juridică pe 28 iunie 2021 este succesoarea proiectului „Școala de Studii Avansate în Jurnalism din Chișinău”, lansat în 2006 ca proiect-pilot al Centrului pentru Jurnalism Independent din Republica Moldova.

Serviciu solicitat: ȘJM solicită oferte de prețuri pentru servicii de alimentare și deservire a participanților la evenimente ce vor avea loc pe parcursul anului 2024 și la care vor participa cc 15-30 de persoane.

Oferta va include:

  • Prețul pentru o persoană;
  • Meniul detaliat pentru pauze de cafea și prânzuri tip business lunch, bufet suedez, boxlunch;
  • Prețul pentru deservire și cheltuieli de transport;
  • Prețul total al ofertei;
  • Copia Licenței/Certificatul de înregistrare al companiei;
  • Datele de contact ale companiei;
  • Persoana de contact;
  • Referințe de la clienții anteriori.

Criterii de evaluare a ofertelor:

Experiența candidaților;

Oferta financiară.

Ofertele pot fi depuse la adresa info@scoaladejurnalism.md, până la data de 2 februarie 2024.

Persoana de contact: Ludmila Valean, event manager, tel: 067199385.

Doar companiile/persoanele selectate vor fi contactate.

În procesul de selecție, ȘJM nu discriminează direct sau indirect candidații pe criterii de sex, vârstă, apartenență națională, rasă, etnie, religie, viziuni politice, orientare sexuală, origine/statut social, etc. Dosarele vor fi evaluate strict conform criteriilor anunțate public în cererea de ofertă. ȘJM oferă șanse egale tuturor, ofertele fiind analizate obiectiv și cu asigurarea deplinei confidențialități.

Acest site folosește cookies

Am înțeles