Școala de Jurnalism din Moldova solicită oferte de prețuri pentru articole de birou și papetărie

Descriere generală: Școala de Jurnalism din Moldova (ȘJM), organizație non-profit, orientată spre instruiri în domeniul mass-media, înregistrată ca entitate juridică pe 28 iunie 2021 este succesoarea proiectului „Școala de Studii Avansate în Jurnalism din Chișinău”, lansat în 2006 ca proiect-pilot al Centrului pentru Jurnalism Independent din Republica Moldova.

Serviciu solicitat: Oferte de prețuri pentru articole de birotică și papetărie pentru desfășurarea activităților pe parcursul anului 2024.

Oferta trebuie să conțină următoarea informație:

1. 1. Prețuri pentru următoarele unități, după cum urmează:

Denumirea articolului

Preț minim pentru articol (din gama/seria articolului respectiv) MDL

Preț maxim pentru articol (din gama/seria articolului respectiv) MDL

Hârtie A4 (calitate superioară, 500 foi)

Hârtie flipchart

Biblioraft A4

Bloc de hârtie pentru notițe diferite forme si dimensiuni

Pix cu bilă

Marker flipchart diferite culori

Folii de protecție A4

Mapă biblioraft cu 2 inele

Condiții de achitare și livrare:

Disponibilitatea de a vinde marfa și la cota TVA 0

Livrarea gratuită a mărfii (indicați suma minimă pentru livrare gratuită)

Achitare post-livrare (indicați termenul de achitare)

Notă: Specificați dacă aveți în stoc produse eco.

1. Lista completă sau catalogul online al produselor disponibile cu prețurile indicate în MDL impozabili.
  2. Datele de contact ale companiei;
  3. Persoana de contact;
  4. Rechizitele bancare ale companiei.

Criteriile de selecție:

• Experiența candidatului;
  • Oferta financiară;
  • Livrarea produselor.

Ofertele pot fi depuse la adresa info@scoaladejurnalism.md, până la data de 14 februarie 2024.

Persoana de contact: Ludmila Valean, event manager, tel: 067199385.

Doar companiile/persoanele selectate vor fi contactate.

În procesul de selecție, ȘJM nu discriminează direct sau indirect candidații pe criterii de sex, vârstă, apartenență națională, rasă, etnie, religie, viziuni politice, orientare sexuală, origine/statut social, etc. Dosarele vor fi evaluate strict conform criteriilor anunțate public în cererea de ofertă. ȘJM oferă șanse egale tuturor, ofertele fiind analizate obiectiv și cu asigurarea deplinei confidențialități.