Școala de Jurnalism din Moldova solicită oferte de prețuri pentru servicii hoteliere

Școala de Jurnalism din Moldova solicită oferte de prețuri pentru servicii hoteliere

Descriere generală: Școala de Jurnalism din Moldova (ȘJM) este o organizație nonguvernamentală, nonprofit, apolitică, orientată spre instruirea în domeniul mass-media. ȘJM este succesoarea proiectului „Școala de Studii Avansate în Jurnalism din Chișinău”, lansat în 2006 ca proiect-pilot al Centrului pentru Jurnalism Independent din Republica Moldova, în baza unor programe postuniversitare de jurnalism. 

Serviciul solicitat: oferte de prețuri de la companii care prestează servicii hoteliere pentru colaborare pe parcursul anului 2023.

Criterii:

  • Hotel de 3-4 stele;
  • Disponibilitatea de a oferi camere single sau duble cu paturi separate;
  • Mic dejun inclus;
  • Amplasarea hotelului în zona centrală (istorică) a mun. Chișinău;
  • Internet gratuit în camerele hotelului.

Oferta trebuie să includă:

  • Datele de contact ale companiei;
  • Persoana de contact;
  • Rechizitele bancare ale companiei;

Criteriile de selecție: 

  • Experiența companiei;
  • Oferta financiară.

Ofertele pot fi expediate până la 7 martie 2023, ora 17:00, la adresa de e-mail info@scoaladejurnalism.md, cu mențiunea „Ofertă de prețuri servicii hoteliere”. Persoana de contact: Maria Praporșcic, coordonatoare pentru dezvoltare strategică, ȘJM, tel.: (+373) 67 207 485.

Doar companiile selectate vor fi contactate.

În procesul de selecție, ȘJM nu discriminează direct sau indirect candidații pe criterii de sex, vârstă, apartenență națională, rasă, etnie, religie, viziuni politice, orientare sexuală, origine/statut social, etc. Dosarele vor fi evaluate strict conform criteriilor anunțate public în cererea de ofertă. ȘJM oferă șanse egale tuturor, ofertele fiind analizate obiectiv și cu asigurarea deplinei confidențialități.

Acest site folosește cookies

Am înțeles