Școala de Jurnalism din Moldova solicită oferte de prețuri pentru servicii hoteliere

Școala de Jurnalism din Moldova solicită oferte de prețuri pentru servicii hoteliere

Descriere generală: Școala de Jurnalism din Moldova (ȘJM), organizație non-profit, orientată spre instruiri în domeniul mass-media, înregistrată ca entitate juridică pe 28 iunie 2021 este succesoarea proiectului „Școala de Studii Avansate în Jurnalism din Chișinău”, lansat în 2006 ca proiect-pilot al Centrului pentru Jurnalism Independent din Republica Moldova.

Serviciu solicitat: ȘJM solicită oferte de prețuri pentru companii care prestează servicii hoteliere pentru a colabora pe parcursul anului 2024.

Criterii:

  • Hotel de categorie 3-4 stele;
  • Disponibilitatea de a oferi odăi single sau duble cu paturi separate;
  • Mic dejun inclus;
  • Amplasarea hotelului în zona centrală a municipiului Chișinău;
  • Servicii internet gratuit în odăile hotelului;

Oferta trebuie să includă:

  • Datele de contact ale companiei;
  • Persoana de contact;
  • Rechizitele bancare ale companiei;

Criteriile de selecție: 

  • Experiența companiei
  • Oferta financiară.

Ofertele pot fi depuse la adresa info@scoaladejurnalism.md, până la data de 2 februarie 2024.

Persoana de contact: Ludmila Valean, event manager, tel: 067199385.

Doar companiile selectate vor fi contactate.

În procesul de selecție, ȘJM nu discriminează direct sau indirect candidații pe criterii de sex, vârstă, apartenență națională, rasă, etnie, religie, viziuni politice, orientare sexuală, origine/statut social, etc. Dosarele vor fi evaluate strict conform criteriilor anunțate public în cererea de ofertă. ȘJM oferă șanse egale tuturor, ofertele fiind analizate obiectiv și cu asigurarea deplinei confidențialități.

Acest site folosește cookies

Am înțeles