Școala este o experiență unică pentru tinerii ambițioși, perseverenți și curajoși

Experiența obținută în cadrul Școlii de Jurnalism m-a ajutat să-mi dezvolt noi laturi ale personalității mele și să le aplic în folosul comunității. Munca în teren a fost #DragosteLaPrimaVedere care m-a făcut să mă simt mai aproape de nevoile și necesitățile oamenilor.

#ȘcoalaDeJurnalism este o experiență unică pentru tinerii ambițioși, perseverenți și curajoși, care își doresc să învețe să facă jurnalism de calitate și tind să contribuie la schimbarea comunității din jurul său.

Vă îndemn să urmăriți pagina de facebook pentru a fi la curent cu ultimele evenimente ale Școlii de Jurnalism și cu informații privitor la admiterea pentru anul de studii 2023 - 2024.